Design a site like this with WordPress.com
Pradėkite

Karen Swan. Vasara be tavęs

Kaip laukiau šios knygos. Ne tas žodis. Ir neveltui. Nuojauta manęs nepavedė. Karen Swan – tai autorė iš mano mylimiausio penketuko.

Mes keliamies į Long Ailendą. Pamenat didįjį Getsbį? Taip, taip tai išsvajota Amerikos turtuolių gyvenimo vieta.

Pagrindinė veikėja Ro, trisdešimtmetė fotografė. Vienuolika metų praleidusi su savo gražuoliu draugu Londone. Tai pakankamas laikas draugystei, kad įsitikintum, kad jis tas vienintelis tiksiantis ilgai ir laimingai.

Nežinau, kaip turi jaustis moteris, kai jos gyvenimo draugas pareiškia, kad prieš vestuves reikia padaryti pertrauką tam, kad jis ją įsimylėtų ir vėl. Totalus briedas. Bet tai įvyksta. Jis pusmečiui palieka ją išvykdamas į Kambodžą.

Apie ką knyga? Gal apie gyvenimą ir jo sugebėjimą pačiu netinkamiausiu būdu pakeisti savo kelio trajektoriją?

Visi knygos veikėjai būtent tai ir išgyvena. Ro patenka į tokį jai nepažįstamą tviskantį pasaulį, kad kaip nors išgyventų tą jai primestą pusmečio pauzę. Atsiranda tarp žmonių, po kurių gražiuoju fasadu slepiasi nemažesnės problemos, nei jos. Ir ji tame pasaulyje suranda sau vietą, smarkiai išsiskirdama iš aplinkos. Visas knygos veiksmas trunka būtent tą vieną vasarą, kuri sugebėjo pačiu keisčiausiu būdu atverti jai akis.

Knyga apie galimybę pradėti gyvenimą, kai atrodo žemė traukiasi tau iš po kojų, iš naujo.

Knyga apie gerą žmogų, kurio gerumo auros apsuptyje keičiasi ir kitų gyvenimai.

Knyga apie praregėjimą, atradimus ir praradimus. Ir apie tikrą meilę, kuriai nereikia jokių pauzių tam, kad įsitikintum, kad esi mylimas ir pats myli.

Puikūs charakteriai, puikus siužetas, kurio 563 psl tiesiog prarijau pusantros dienos. Teko ir panarplioti trilerį, šiek tiek detektyvo ir gilintis į nuostabią meilės istoriją.

Tai puiki knyga vasarai apie vasarą, vieną vasarą pakeitusia jaunos moters gyvenimą iš pagrindų. Tiesa ir apie vandenyno pakrančių eroziją. :).

Ar man patiko? Žinoma! 10 iš 10. Karen Swan gerbėjai, jūsų laukia puiki knyga!

Paskelbė tylaaudroje

Kur? Visiškoje tyloje. Kada? Kai niekas netrukdo likti su savo mintimis. Kodėl? Todėl, kad man tai labai patinka. Man labai patinka rašyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: