Karen Swan. Paryžiaus paslaptis

Duoklė Swan. Susirgau ja.
Kažkaip ji man labai limpa. Patiko ir labai. Vien tuom, kad patekau į meno pasaulį, paveikslų aukcionus, ir į visą tą pasaulį, kuris visados buvo šalia manęs ir man toks tolimas. Tai viena. Antra knyga pilna puikių personažų.
Ji – mergina iš angliškos ramybės. Ji – profesionali paveikslų vertintoja, aprūpinanti pasaulio grietinėlę meno kūriniais. 27-erių, cituojant vyrus, “ji galėtų turėti bet kurį, su tokiu veidu nereikia gražių rūbų”.Iki šiol neįsimylėjusi nei vieno. Jos meilė – jos darbas.
Jos darbas- ji darboholikė įsitvirtinusi tame, žinoma, vertinama , jos darbas atknisti šedevro turėtojų asmenybes, nes kitaip, niekas aukcione jo nenorės, kol nebus žinomi savininkai.
Tikslas: butas , pamirštas 73 metus , pilnas meno kūrinių. Jos darbas suprasti kas, iš kur atsirado ir kaip tai parduoti, kad visi būtų patenkinti. Turtas iš 1938-1943 metų.Viena – Paryžius. Pilnas paslapčių, žinomybių. Darbas tiesiog detektyvinis. kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių.
Jis: Gal turtuolis is Niujorko, o gal iš Amsterdamo, kurio miegamajame tik lova ir Renuaro paveikslas prieš ją?
Jis 2: Šeimos atžala, nerealiai turtingos šeimos, kuriai priklauso tas butas , nerealus šiknius, gyvenantis iš to. O gal ir ne? O gal jo nieks nepažįsta?
Priešprieša : jos brolis padaręs kažką, kas atstumia jai patinkantį vyrą, nes jis gyvena dėl sesers? darbas, susietas su paslaptimis ir gal net sudaužyta širdis.Bet ji juk jo neįsimylėjusi, dar ne? Meilė broliui, dėl kurio atsisako darbo. Paslapties išaiškinimas, kuri tokia netikėta.
Taip penktadienis ir prasiskaitė, ir naktis tokia trumpa tapo.
Gyvenau ir Londone, ir Vienoj ir šiltame vasaros Paryžiuje ir net Niujorke. Dalyvavau aukcionuose ir net Ksavje man patiko. Net nežinau kada labiau? Gal su pikta kauke? O realiai toks kambarys iš tiesų buvo.
Norit daugiau? Paskaitykit, puiki istorija.

Paskelbė tylaaudroje

Kur? Visiškoje tyloje. Kada? Kai niekas netrukdo likti su savo mintimis. Kodėl? Todėl, kad man tai labai patinka. Man labai patinka rašyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Create your website with WordPress.com
Pradėkite
<span>%d</span> bloggers like this: